good_morning

Dzień dobry!

Witajcie na moim blogu!

Bardzo długo zastanawiałem się, czy rozpocząć swoją przygodę z blogowaniem. Od ponad dwóch lat nosiłem się z pomysłem utworzenia swego własnego bloga i spisywania swoich doświadczeń, przemyśleń czy też przygód w świecie IT.

Po dwóch latach – w końcu udało się! W mojej głowie – setki tematów do spisania. Nie chcę, by był to kolejny techniczny blog z tzw. „mięchem programistycznym”. Jestem programistą, jestem architektem. Coraz mniej programuję (niestety), coraz więcej projektuję. Pragnę z Wami podzielić się swoją wiedzą i przygodami w wirtualnym świecie. Ponad 10 lat w branży IT ukształtowało we mnie pewne poglądy czy też różne spojrzenia na realizowane projekty. Przeszedłem drogę od Junior Developera do Architekta i to wszystko w jednej firmie z czego jestem niesamowicie dumny! Brzmi kontrowersyjnie? Tak miało zabrzmieć! Wkrótce to opiszę!

Zapraszam na przygodę z moim blogiem i bardzo dziękuję, że chciałaś/eś poświęcić kilka minut na lekturę moich wpisów. Ze swojej strony obiecuję tworzyć teksty najwyższej jakości!

About the author

piotr.filipowicz

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *